Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Amatör

Kız meslek liselerinde yapılan staj

Arkadaşlar ben kız meslek Lisesi son sınıf anasınıfında stajyer öğrenciyim. Öncelikle sizlere 2 sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim.. 1) öncelikle biz stajyerler stajdan para alabiliyor muyuz? (Özel olmasa da) 2) ve normalde olması gereken staj saati kaç?
  2. Amatör

Zıt Kavram Kartları (Resimleriyle Birlikte)

Harika olmuş bayıldım :)
  3. Amatör

Rulodan Penguenler

çok sevimli olmuş :)
  4. Amatör

Biberlerin Sayısını Yaz

Teşekkür ederim :)
  5. Amatör

Okul Hazırlığı (boyama)

Benimde bu sene stajım olduğu için bu resim işime yarayabilir. Teşekkür ederim paylaşım için :)
  6. Amatör

Tablet bilgisayar

Neden kimse yardım etmiyor??
  7. Amatör

Tablet bilgisayar

Arkadaşlar sınavlara hazırlanmam için internetten bir hocanın en az 25 tane video konu anlatımı indirmem gerek fakat tablet bilgisayar olduğu için biraz sıkıntı yaşamaktayım lütfen bana yardımcı olun. Evimde net var fakat tatile gideceğim için mecbur indirip çalışmam gerek. Yardımlarınızı...
  8. Amatör

Taşıt kuklaları..!

Arkadaşlar soru sormadan önce internetten baktım ama bulamadım taşıt kukla resimleri.. Bana yardımcı olursanız sevinirim :032: :azn:
  9. Amatör

Dolgu oyuncak (ayı)

Teşekkür ederim :) peki sizce önce nereyi yaparak başlamalıyım dolgu oyuncağıma? Çok bilgim de yok ki :/
  10. Amatör

Dolgu oyuncak (ayı)

bu resimdeki ayının gövdesinden nasıl kalıp çıkarabilirim? Lütfen yardım edin sonuçta bilginize ihtiyacım var
  11. Amatör

Sevimli ayılar =)

12. Amatör

Sevimli ayılar =)

şu sevimliliğe bakın ya :)