Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. denizada

ALKIŞ

:29:ALKIŞ Annesine kızıp, buharlı ütünün içine işemeyi akıl eden! Annesini buram buram çiş kokularıyla iş yerine yollayan! Annesi; ancak arkadaşları �acayip kokuyorsun� dediğinde işi çözen anneye ve çocuğuna, --- Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla koşturup "112′nin numarasi neydiiiii?"...
  2. denizada

Çocuk soruları kitap yazdırdı

Çocuk soruları kitap yazdırdı Sualtı fotoğrafçısı Alptekin Baloğlu, Başkent Sualtı Günleri’nin konuğu oldu. Baloğlu, sualtı projelerini ve çektiği fotoğrafları Başkentlilerle paylaştı. BADİM Su Sporları Kulübü tarafından düzenlenen Başkent Sualtı Günleri’nin bu ayki konuğu, Dünya Sualtı...
  3. denizada

Soğan Bahçesi

Bence filizlenen soğanlar bunlar :)
  4. denizada

Kimi der ki Kadın

ayal:karı,eş (TDK) Teşekkürler Emel Öğretmenim :)
  5. denizada

Çocuklarla 80 günde devr-i alem.‏

Sevgili Dalışseverler, NEOMARİN ÇOCUK KÜLTÜR MERKEZİ GELİŞİM ATÖLYESİ ÇOCUKLARLA “80 GÜNDE DEVR-İ ALEM” Proje Başlangıç Tarihi :21 Şubat Konsept Aralığı 21 Şubat-1 Temmuz 2012 • Birinci bölümü Keşifler ve Dünya Tarihi • İkinci bölümü Dünya Kültürleri Buluşma • Üçüncü bölümü Kıtalar...
  6. denizada

Virüslü Sayfa Açılıyor

mozilla fire foxtan şimdi siteye girmek için denedim kopyalayamadım ama TINYURL4.INFO ve sitenin önünde şu uyarı çıkıyor Content Locked You are ONE step away from unlocking the content on this page! To access this content, you must complete an offer. Click one of the links below to...
  7. denizada

Virüslü Sayfa Açılıyor

Siteye gün içindeki ilk girişte bu sorun yaşanıyor,ben 3 gündür bu şekilde girebiliyorum siteye.
  8. denizada

Virüslü Sayfa Açılıyor

Ben de aynı şekilde giriyorum siteye .
  9. denizada

Heyecanlı Bir Öğretmenim:))

Emel Öğretmenim burada da büyük çocuklarınız var :) .Öğretmenlere,stajyerlere,velilere buradan çok ,çok,çok................yardımlarınız olduğu düşüncesindeyim :) şahsım adına tekrar teşekkür ederim bilgi birikimleriniz için :)
  10. denizada

Heyecanlı Bir Öğretmenim:))

Emel Öğretmenim sizin gibi paylaşmayı seven,tecrübe ve bilgilerini esirgemeyen birine yapılır mı ;üzüldüm :038:
  11. denizada

Yumurta İle Gelen Sorumluluk

Biz de bu hafta hikayemizi okuduk ve yumurta taşımaya başladık :)Okula gelince tavuklarımızın içine oturtuyoruz yumurtaları,eve gidince koymaları için ayrı yumurtalık hazırladık ,gönderdik.Tavukların içine yumurta konmazsa düzgün durmuyorlar,grup öğretmenim ''Yumurtalarınızı getirmezseniz...
  12. denizada

Makarna Hangi Boyayla Boyanmalı?

Guaj boyayı buzluk poşetinin içine az su ile koy,içinede makarnaları at,hepsini çalkala,hem pratik oluyor hemde renkler parlak oluyor,kuruduktan sonra kullanabilirsin :)
  13. denizada

Andre Rieu Konseri

André Rieu's World Stadium Tour: biggest stage ever to go on tour! - YouTube
  14. denizada

Rulolardan Penguen

Penguenlerin ayakları tırtıklı evaya benziyor Emel Öğretmenim :)
  15. denizada

Mutlu Kalemlik

:) Emel Öğretmenim ben dikkatli okumamışım herhalde özür dilerim :( Kavanoz kapakları ile çocuklara daire çizdirmeyi bizde yaptırıyoruz(grup öğretmenimden öğrenmiştim ).Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
  16. denizada

Mutlu Kalemlik

Emel Öğretmenim,çocukların yaptıkları çalışmalar,kavanozlarla mıydı?Sadece kavanoz kapakları ve fon kartonları ile neler yaptılar? Artık materyal kutusundan nelerden faydalandı çocuklar? :) :)
  17. denizada

Harf Tekerlemeleri

Bilgilendirme için teşekkür ederim Emel Öğretmenim :)
  18. denizada

Harf Tekerlemeleri

OKULA BAŞLAMA A A ASMA A a asma Be be basma Se se sümbül Menekşe gül DÖNE DÖNE Döne döne dönelim. Biz okula gidelim, Okulda eğlenip, Bilgiler öğrenelim. HAYVANLAR TIRTIL Yatayımda biy tıytıy Temiyiyoy beni tıtıy tıtıy Pis tıytıy, hain tıytıy, Yemesene beni tıtıy...
  19. denizada

Uykuya Hazırlık

uykuya hazirlik evet çocuklar, şimdi akşam oldu uykuya hazırlanıyoruz. Önce ne yapıyoruz? banyoya gidip ayaklarımızı yıkıyoruz. (ayak yıkama hareketi yapılır.) ayaklarımızı yıkadık, şimdi dişlerimizi fırçalıyoruz. (diş fırçalama hareketi yapılır.) Şimdi ellerimizi yıkıyoruz. (elde sabun...
  20. denizada

Bizler Küçük Şirinleriz

Bizler küçük şirinleriz(sınıf isminize göre) El yıkamayı çok severiz. Haydi şirinler sıra olalım Sırada birbirimizi itmeyelim Suyu fazla açmayalım Sabunu fazla sıkmayalım Çabucak ellerimizi yıkayıp Kahvaltımızı yapalım