Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. I

Gümüşhane Üniversitesi Çocuk Gelişimi Programı Yıl Sonu Sergisi:)

teşekkür ederiz bu senede 2013 yılı çocuk gelişimi programı etkinliklerimiz yapılacaktık:)
  2. I

Çocuklara Çürük Raporu

bu nasıl bir mantıktır ki daha küçük kası gelişip yeteri seviyeye gelmemiş çocukların yazı yazması okuma yapması bekleniyor bu nasıl bir mantıktır ki daha oyun bile oynamadan bir yarış maratonuna sürükleniyor küçücük bedenler gerçekten yazık ki buna aileler de yeteri kadar tepki gösteremiyor...
  3. I

kimse yaz stajı yapmadı mı yardım!!

ben 1. sınıfı yeni bitirdim ön lisans öğrencisiyim ve yaz stajımı tamamladım bizden staj gözlem formu istenmekte fakat ne yazacağım hakkında hiç bir bilgi bulamadım sitede önce okul öncesinde de bu konuu hakkında soru var fakat cavap yok lütfen yardım edin eminim benim gibi bir çok arkadaşta...
  4. I

Mobiller Hakkında Bilgi Neden Yok?

kaç haftadır araştırıyorum hiçbirşey yok ve sunum yapmam gerek ..:S:S ilginize teşşekkür ederim umarım bulan bi arkadaş olur..
  5. I

Mobiller Hakkında Bilgi Neden Yok?

mobillerin hep örneklerini bulduk internetten araştırma yaptık fakat bu konuyla ilgili yeteri bilgi bulamadık mobil nedir gelişimine etkileri nelerdir nerelerde kullanılır sunum yapıcam ama bilgi bulamıyorum yardım ederseniz sevinirim...
  6. I

Oyunla İlgili Makale

çok yarıcak çok teşekkürLer:)
  7. I

Oyunla İlgili Makale

çokkkkkkkkkkkk teşekkürLerrr:)
  8. I

Oyunla İlgili Makale

arama motorunca buLamadm yardımLarınız bekLiyorum şimdiden teşekkürLer....:)
  9. I

oyuncak ve oyun tasarLama

oyuncak tasarLamamız ve bu oyuncakLa bi oyun oLuşturmamız istendi nasıL bir şey oLucak hiçbir fkrim yok yardımcı oLursanız sevinirim:):)
  10. I

Elma Şekerleri Sınıf Mobili

nasıL yapıLdıqını yazarsanız sewinirim...
  11. I

Elma Şekerleri Sınıf Mobili

nasıL yapıLdı yazarsanız sewinirim..
  12. I

MobiL Yardımı!

çokk teşekkürLer:)
  13. I

MobiL Yardımı!

teşekkürLer:):)
  14. I

MobiL Yardımı!

çock qeLişimi böLümü üniwersite öqrencisiyim mobiL yapmam istendi ama bunda 2 amaç o amaçLarında 2 kazanımı oLma zorunLuLuqu war bu yüzden baya zorLanıyorum yardımLarınızı bekLiyorum..:023:
  15. I

Rengarenk dairelerden mobil

daha ayrıntıLı bi açıkLama yazar mısınız amaç kazanımLarı nerde werdiqinize dair sunum yapıcam da..
  16. I

Yıldızlar Mobil

kaLıpLarı oLsaydı keşke:(:(