Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. handebkr

Yanakların Krema, Öperim Doya Doya

Ben onu öğretmenim değil de annecim diye biliyordum. Anneler gününde ezberletilen tekerlemelerden diye :).. Böylesi de güzel ama..
  2. handebkr

Balina Yapalım

orjinal bir çalışma
  3. handebkr

Sanat Meraklısı Anne

Allah ıııııımmm.... NE dir bunlar böyleeeeeee...:))))
  4. handebkr

Şişman Kralla Tüyden Hafif Prenses

bunu staj zamanımda 6 yaş grubuna uygulatmıştım çok eğlenceli oluyo. erkekler kral oluyor kızlar prenses ritme uygun hareketler yapıyorlar kazanımlarıda çok iyi. ben bu müziği serbest resim zamanında da açıyordum kızlar kendi müziklerinde boyuyordu errkekler kendilerinkinde .Müziği biten...
  5. handebkr

Nefis Pizzamız ( Küçük Yaş İçin )

harika olmuş basit eğlenceli.. ve sonuç görsel olarakta çok iyi tbrkler :) bunu uygulamalıyım :)))
  6. handebkr

2,3 Yaş Oyun Grubuna Yaptırılabilecek Etkinlikler

Dosya kağıdına kelebek çizdim kramfon kağıtlarından renk renk önlerine verdim onları yırttık ve kelebeğin kanatlarına yapıştırdık . ortaya çok sevimli renk renk kelebekler çıktı:) El baskısından kedi yaptık ahtapot yaptık ahtapottan önce kağıda mavi sulu boyayla deniz yaptık kuruyunca...
  7. handebkr

sayın oblina öğretmenim oyun hamurunu çok kullanıyorum demişsin fakat ne olursun çok dikkatli ol. çünkü bu yaş grubu çocuklarımız oyun hamurlarını kulaklarına burunlarına sokmaya ve yemeye çok meğilli. Aman dikkat diyorumm kıyamam ben onlara :)
  8. handebkr

evet hocam bizim (oyun grubu öğretmenleri) işimiz zor. etkinlik bulmak zor oluyor. yapabilecekleri sınırlı.Büyük gruplara herşeyi uygulayabiliyoruz ama bizim miniklerimize okadar kolay olmuyor etkinlik konusunda sıkışıyoruz. bende kendi çapımda etkinlikler yapıyorum bir çoğunun resmini...