Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. N

Davranış Takip Çizelgeleri - Muhteşem Bir Set

cok güzel, teşekkür ederim paylaşım için...her çocuğa bir dosya hazırlamayı düşünüyodum davranış takip çizelgesi adına, bunlar benim işime çok yarayacaklar... (:
  2. N

sizlerin fikirlerine ihtiyaç duyan bir öğretmenim :))

lavabolarımız tuvalette var.. aslında geniş kullanmak oyun ve hareket etkinliklerinde güzel oluyor ama onun dışında; mesela etkinlik bitimlerinde kahvaltı sonralarında, serbest zamanlarında ya da çocuların bireysel olarak kaldıkları vakitlerde hemen koşmayı tercih ediyolar. sınıf kuralları...
  3. N

sizlerin fikirlerine ihtiyaç duyan bir öğretmenim :))

sevgili öğretmenlerim; sınıfımla ilgili kafamda soru işaretlerim var; sizlerin de fikirlerini almak istiyorum..sınıfım normal anasınıflarına göre biraz büyük :) 3 yıldır o şekilde kullanıyorum, hatta kullanmaya çalışıyorum; çünkü kullanışsız..diyorum ki acaba bir kısmını bölsek, pimapenle...
  4. N

Uyuyana Kadar

Yayın Evi: Doğan Kitap Yazar: S. J. Watson Sayfa Sayısı:376 Dünyayı etkileyen 2011'in en iyi gerilim romanı, Türkiye'yi de sarsacak... Hakları 42 ülkeye satıldı, satışı dünya çapında sekiz ayda 1.000.000'a ulaştı. New York Times çok satanlar listesinde haftalarca yer aldı...
  5. N

13. Ay Mevsim Aşk

ARKA KAPAK Büyük şehrin caddelerinde aşkın izini süren bir genç kız ve kalbi çöl olmuş Reis... Modern zamanlarda aşkı bulmakla, zannetmek arasında Soluk soluğa bir med cezir... Aşkın peçesi yağmurlu bir akşam üstü düştü. Serap, o peçeyi büründü. Aşkı bildi ve şöyle dedi; Güle...
  6. N

Batıda Aşk Doğuda Zulüm

ARKA KAPAK Gaziantep... Dar bir eşikten geçip geldim sana. Huzurundayım. Hoşgörü kapını açık tut, Bil ki,direnmem sana değildi. Altın tepside sunulan acı şerbetti beni korkutan. Batılı kız Esma'nın Antalya'dan kopmak istememesini yadırgama. Anadolu'nun en ücra köşelerine bile gidecek...
  7. N

Yalancı Çoban 2

konu daha önce açılmış ama bu başka bir versiyon olduğu için paylaşmak istedim.. https://www.okuloncesi.net/upload/dosyalar/20120112/2150/Yalancı_ÅŸarkısı_-_burak_sezen_-_YouTube.MP3
  8. N

Meyveler Konuşuyor

güzel bir müziğim var; önceki yıl gsterimizde rakamlar rondu yapmıştık arkada bu müzik hoş durmuştu... https://www.okuloncesi.net/upload/dosyalar/20111226/2130/rakamlar_muzigi.mp3
  9. N

Mutlu Yıllar....

reklamda dinledim ve dilime dolandı..sizlerle bir kez de coca cola değil de ben paylaşmak istedim... :) yeni yılınız kutlu olsun sevgili öğretmenlerim.. https://www.okuloncesi.net/upload/dosyalar/20111226/2051/coca_cola.MP3
  10. N

Mutemet Ücreti

teşekkür ederim..bu konudan çoğu kişinin muzdarip olmasına rağmen kimse sesini çıkaramıyor bişe olacak korkusundan..o yüzden malesef ben de onlara uyacağım..ne acı tek başımızayken hiç bir yerde sesimizi duymamaları... :(
  11. N

Mutemet Ücreti

önceliklle cevabınız için teşekkür ederim öğretmenim..onu gerek ben gerek diğer arkadaşlar da sorduk; fakat idarenin yanıtı "okulda maaşları ve ekdersleri yapacak bir memur yok, müdür yardımcılarımızın da işleri yoğun olduğu için bu iş için bir öğretmen görevlendirildi, öğretmenimiz de bize bu...
  12. N

Mutemet Ücreti

arkadaşlar görev yaptığım okulda mutemet ücreti toplanıyor, bu yasal mı, değilse ne yapmam gerekiyor, yardımcı olursanız sevinirim.. ??