Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. raihan

Kış Mevsimi Köşesi

evet Neslihan hocam ve emel hocam şuan öyle yapıyorum zaten bu çalışmayı ilk staj yaptığımda hazırlamıştım yeni yeni öğreniyorduk :) teşekkürler.
  2. raihan

Mevsim Grafiği 3 Boyutlu Havyanlardan

evet Emel hocam olabilir tabi, fikirleriniz için teşekkürler.. :)
  3. raihan

Yılsonu Gösteri Salonu, Duvar, Kapı vb. Sahne Süsleri

Esra GÜLEN öğretmenimin ellerine sağlık. :29:
  4. raihan

Kış Mevsimi Köşesi

çocukların getirdiği resimler, boyamalar ve çocuklar ile yapılan yuvarlama tekniği ile hazırlanmıştır.
  5. raihan

Mevsim Grafiği 3 Boyutlu Havyanlardan

yaptığım mevsimlerin aynısı morpa yayınevinde satılmaktadır.. ben katalogdan bakarak 3 boyutlu hazırladım: hayvanların karnındaki yuvarlağın arka tarafına iki kat üstüste kapı süngeri yapıştırdım, ayrı olarak hazırladığım zemini bu süngerlerin üzerine yapıştırdım öndeki mevsim objelerini ise ön...
  6. raihan

Virüslü Sayfa Açılıyor

evet birkaç gündür girmiyordum korka korka bugün girdim ve bir sorun çıkmadı..çözeceğinizi düşündüğüm için bilgilendirdim zaten. teşekkürler şimdi gönül rahatlığı ile girebiliyorum :)
  7. raihan

Virüslü Sayfa Açılıyor

sayfaya google'dan ilk tıkladığımızda değişik bir virüslü sayfa açılıyor onu kapatıp tekrar tıkladığımız da okulöncesi.net açılıyor.. lütfen bununla ilgili gerekenler yapılabilir mi???
  8. raihan

Rulolardan Şatomuz

çok teşekkür ederim ancak bu etkinliği önceki sene yapmıştık şu an öğrenim süreci ve kazanımlar ile ilgili yardımcı olamayacağım..
  9. raihan

şirin ağacımız ve karıncalar

hayır direk bu şekilde bir etkinlik yaptık.. önerileriniz için teşekkür ederim bu arada renk ayrımına yapamama nedenim tüm sınıfımı bu resimde olduğu gibi hayvanlardan bordür şeklinde hazırladım. sınıfın bu durumunun bozulmasını istemedim.. teşekkürler :)
  10. raihan

Rulolardan Şatomuz

sadece birleştirmesi bana aittir,, parçaların tamamı çocuklarla hazırlanmıştır.
  11. raihan

Ayları Taşıyan Vagonlar

çoook bayıldım harika olmuş emeğinize sağlık :)