Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. ALİOZSU

Okullar arası oyuncak yardımı

Sorun güncelliğini koruyor...
  2. ALİOZSU

Okullar arası oyuncak yardımı

Oyuncak Yardımı Okullararası Yardımlaşma Materyal Yardımı Arkadaşlar merhaba, Elazığ Sivrice görev yapmaktayım ve sınıfıma oyuncak materyal yardımı yapabilecek düzeyde oyuncak sayısı fazla olan öğretmen arkadaşlarım lütfen özel mesaj ileterek irtibata geçelim. Teşekkürler... [güncel]
  3. ALİOZSU

MEB KPSS 2012 Sıralama Sayfası Aktifleşti Arkadaşlar

2012 KPSS Sınavına puanına göre MEB Sıralama sayfası aktifleştirdi; Sıralamalarınıza bakmak için ; TIKLAYINIZ TOPLAMDA OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİNDEN 2012 KPSS YE 17 BİN 432 KİŞİ KATILDI. VE BU ADAYLARDAN 252 KİŞİ SIFIR ÇEKTİ.
  4. ALİOZSU

yalan konuşuyor:(

rica ederim...
  5. ALİOZSU

Evden moralinizi çok bozan bir olayla okula geldiniz.

"Sınıf Kapısı Pelerini" aslında ben bu tabiri çok seviyorum hocam... Üzüntü, keder ya da stresli olayların üzerini örtebilen sınıf kapısından içeri girildiğinde takılan pelerin...
  6. ALİOZSU

Aile ile görüşmeler düzenlemelisiniz. Bu duruma dair örnek yaşantılar sunmalısınız. Aile ile okul işbirliğini artıran çalışmalar yapmalısınız. Bu çalışmalarda " .... Ailesi siz sorunlu bir ailesiniz ve ben bu sorunu çözecem.... " mantıgıyla değil daha hafif düzeyde ve etkili adımlar atmalısınız...
  7. ALİOZSU

Mutlu Bayramlar...

Değerli arkadaşlar, Bayramlarınızı en içten dileklerimle kutlarım... Daha nice bayramlara beraberce temennisiyle...
  8. ALİOZSU

plan tarihi önemli mi?

Değerli öğretmenim, İlgili sorunuz için şu safyayı inceleyiniz ==> Tıklayınız
  9. ALİOZSU

Değerli hocam, Yalan söylemek kaygısal ( anksiyetik) durumlardan ya da korku durumlarından kaçmak için başvurulan bir savunma mekanizmasıdır. Beyaz siyah gibi renkler takıştırılsa da yalan yalandır ve altında yatan unsur belirtildiği gibi kaygısal ya da korkusaldır. Bazen erken çocukluk...
  10. ALİOZSU

Yeni Programın Kazanım Ve Göstergeleri

Okul Öncesi Eğitim Yeni Programında Amaç Ve Kazanımlar noktasında bir değişikliğe gidilmiştir; Artık Amaç Ve Kazanımlar yerini Kazanım Ve Göstergelerine bırakmıştır. Motor gelişim, Bilişsel gelişim, Dil gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Özbakım Becerileri olarak alan sınıflandırmaya...
  11. ALİOZSU

kimse yaz stajı yapmadı mı yardım!!

Öncelikle başarılı bir stajınız olmuştur dileğiyle... Staj Raporları teslim dosyanızda ; Okul Fiziki gözlem formu, Öğretmen bilgi ve Gözlem Formu, Sınıf bilgi ve Gözlem formu, Uygulama yapılmış Günlük planlar, Staj dönemi boyunca ele alınan amaç-kazanım çizelgeniz, staj dönemi boyunca kazanım...
  12. ALİOZSU

Fen Etkinliklerine Dair Okunması Gereken Bir makale

ÖZET Bu çalışmada, okulöncesi öğretmenlerinin fen ve doğa etkinliklerinde kullandıkları yöntem ve teknikleri belirlemek ve bu uygulamaları yürütürken karşılaştıkları problemleri tespit etmek amaçlanmıştır. Araştırma özel durum yöntemi kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Çalışmanın...
  13. ALİOZSU

OLAY SIRALAMA ( önce- sonra , İlk Adım-Son Adım)

Çocukların özgüven kazanımın yanı sıra örüntü kurma becerisi, görsel hafıza gelişimi, dikkat ve konsantrasyon gelişimi, parça-bütün ilişkisi, olay sıralama, mantıksal sıralamanın gelişimi ve temel matematik eğitimi alması bütün gelişim alanları bazında çok önemlidir. Aşağıda tanımlanmış...
  14. ALİOZSU

2012 KPSS Mevcut Puanımla ... İline Atanabilir miyim?

Mevcut Puanımla …. İline Atanabilir miyim? Tercih Edilebilecek Okullar Listesinin MEB tarafından açıklanması durumunda öğretmen adaylarının mevcut puanlarıyla İllere göre branş kontenjanları doğrultusunda atanıp atanamayacağı da kesin olmamakla birlikte yorumlanabilecektir. 2012 Şubat...
  15. ALİOZSU

2012 Kpss Tahmini Minimum Atama Puanları

75,61 ile KPSSP10 sıralamasında 825. sırayı tanımlıyor. Hayırlısı İnşallah
  16. ALİOZSU

OSYM 2012 KPSS Branş Bazında Sıralamayı açıkladı

Kendi branş grubunuz içerisinde ki sıralama yerinizi, Burdan girerek öğrenebilirsiniz.
  17. ALİOZSU

2012 KPSS Puanları Branşlara Göre Sıralamalar

2012 Lisans KPSS Puanlarınızı aşağıda tanımlanmış olan linklere tıklayarak bölümünüzdeki sıralamalarınızı görebilirsiniz. TC kimlik numarası ve Aday şifrenizi girerek branş bazında sıralamalarınızı öğrenebilirsiniz Tıkla Ve Öğren