Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. A

Kılık Kıyafet Yönetmeliği (Öğrencilere Kıyafet Serbestliği-Kasım 2012)

Ailelerde zor duruma dusecektir kesinlikle.. Cocuklar marka giyinen arkadaslarina ozeneceklerdir ve durumu iyi olmayan aileler icin hos degil. Ayrica arkadaslar arasinda rekabet ve gruplanmayada yol acabilir.
  2. A

Çocuklara ilginç Sunumlarla Pilav Yedirmek Bir Sanattır.

Cok ugras isteyen ve sabir gerektiren sunumlar:).. yaptiktan sonra yemeye kiyilamaz..
  3. A

Kulak Çöpü ile Boyama Çalismasi

Evet, birinci resimi kendim yaptim ornek olarak ve cocuklarin cok hosuna gitti birakmak istemediler.
  4. A

:).. kesinlikle denicem Emel hocam, tesekkurler. ayrica, arastirdim parmak boyasiymis.. boyalari koydugum kutucuklarida yumurta kolilerinden kestim:),, boylece hem renklerde sorun olmadi hemde her cocugun kendine ait boyasi oldu.
  5. A

Duvarımız Deniz Altı :)

cok guzel olmuss.. cok ugrasilmiss ama sonucc harikaa gozukuyo.. ellerinize saglik.!
  6. A

2. Dönem Gelişim Raporu Dosyamız

evet bende merak ettim:).. Harikaa olmus hepsidee.. diyecek soz bulamiyorum:).. ellerinize saglik
  7. A

Yüz Boyama Örnekleri (Sınıfımdan)

spiderman lerde guzel ama en guzeli kelebekler olmus:)
  8. A

Rulolardan Bileklik Askısı

gercekten cok guzel bi hediye olabilirr.. super olmus:).. ama bu sene gecti artik seneye olabilir..
  9. A

Anneler Gününde Anneleri Taçlandırdık

cok guzel dusunmussunuz:).. cercevelerde harika olmus.. ellerinize saglik!!
  10. A

Annemiz İçin Krepon Kağıdından Çiçekler

cok tesekkur ederim:).. cok net anlatimli olmus.. biraz gec oldu ama gordum..
  11. A

Tuvalet Rulosu Baskısı

cok guzel bi fikir:)... dusunsem boyle bisey aklima hic gelmezdi.. Daha bilmedigimiz neler var acabaa..
  12. A

Annemiz İçin Krepon Kağıdından Çiçekler

cok guzel gorunuyolar ama kac kat daireden bunlar?
  13. A

Fetih 1453

gercekten super bir film.. ama tek eksiklik sanki mehter marsiydi.. o olsaydii hersey kusursuzduu
  14. A

El Baskısından Havuç

konu basligini okuyunca nasil olabilir diye dusundum ama bu tur el baskisi hic aklima gelmemistii.. cok guzel olmus. tesekkurler paylasiminiz icin..
  15. A

yok hayir parmak boyasi degil. Ozel cocuklar icin boya oluyo, o boyayla her seyi boyayabiliyolar: parmak boyasi, fircayla boyama, cama bile boyama yapabiliyolar..
  16. A

kulak copuyle yapmis oldugumuz bi boyama calismasi..
  17. A

Hayvanlar Treni

rica ederim.. ve cok tesekkur ederim yorumlariniz icin:D.. zurafalar icin baska bi yontem bulamadim.. iclerinden en cok benimde zurafalar hosuma gitti:).