Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. raisondetre

2012 Okul Öncesi Eğitim Programı İle İlgili Detaylar, Açıklamalar ve Fikir Alışverişi

--> etkinlik planı kitabı sadece örnek etkinliklerden oluşuyor hocam elimde hizmet içi eğitimde verileni var eğer bulamazsanız lütfen bilgi verin sizin için tarayıp atmaya çalışırım. --> program yalnızca pilot bölgelerde ve okullarda uygulanıyor diğer okullarda uygulanması sorun çıkartabilir...
  2. raisondetre

2012 Okul Öncesi Eğitim Programı İle İlgili Detaylar, Açıklamalar ve Fikir Alışverişi

BU DA GÜNLÜK EĞİTİM AKIŞ PLANI (TEKRAR EDİYORUM EKSİKLERİ OLABİLİR GENEL MANTIĞINI ANLAMANIZ İÇİN EKLİYORUM) MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI OKUL ÖNCESİ EĞİTİM PROGRAMI (2012) TAM GÜNLÜK EĞİTİM AKIŞI • Güne Başlama Zamanı Öğretmen çocuklarla çember oluşturarak minderlere oturur. Bugün kendilerini nasıl...
  3. raisondetre

ÖRNEK BİR ETKİNLİK PLANI ( BİZİM EĞİTİM PROGRAMI SIRASINDA HAZIRLADIĞIMIZ PLAN EKSİKLERİ OLABİLİR ) MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI OKUL ÖNCESİ EĞİTİM PROGRAMI (2012) ETKİNLİK PLANI (BENİMDE BİR FİDANIM VAR) Etkinlik Türü : Türkçe, Alan gezisi (Bütünleştirilmiş, büyük ve küçük grup...
  4. raisondetre

geçen hafta programın eğitici eğitimine katıldım illerin hangileri olduğu konusunu net olarak hatırlamıyorum yalnız 10 ilk etapta 10 ilde uygulanması öngörülüyor illerden biri izmir istanbul uygulanacak iller arasında yer almıyor diğer iller ise çoğunlukla doğuda idi eve gittiğimde net olarak...