Neler yeni

Aile Resmi

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Öğrencilerim çalışma kitabına aile resmi çiziyorlardı
Yakışıklı oğlum ARDA mın çizdiği resmi sizlerle paylaşmadan geçemiyorum :)

anne baba öğretmen bir ailenin oğlu okuldan sonraları halasına gidiyor
babanın kravatı annenin eşofmanındaki tavşanı ve saç şekli bu kadar yansıyabilirdi resme en çokta ne mutlu etti beni biliyormusunuz
mutlu bir çocuk sevgi dolu farkındaysanız herkes gülümsüyor
yakışıklı ve başarılı Arda'm hep mutlu ve sevgi dolu yaşa ....

Selma Hoca

Kayıtlı Üye
Söyleyecek söz bile bulamıyorum muhteşem bir şekilde kağıda dökmüş..oldukça yetenekli ve zeki bir çocuk olmalı..Ardaya başarılarının devamını diliyorum..bu resmi aileside gördü mü?

Emine Hoca

Kayıtlı Üye
Yetenekli Arda'yı tebrik ediyorum. Harika bir resim olmuş. Her ayrıntıyı resmetmiş. Muhteşem :)

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Söyleyecek söz bile bulamıyorum muhteşem bir şekilde kağıda dökmüş..oldukça yetenekli ve zeki bir çocuk olmalı..Ardaya başarılarının devamını diliyorum..bu resmi aileside gördü mü?
:) selma öğretmeniim Arda çok değerli bir öğrencimdir resim yeteneği oldukça iyi
güzel yorumlarınız beni çok mutlu etti onurlandırdı çok teşekkür ediyorum :)

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Çok mutlu bir çocuk. Anne ve babasının ortasına kendisini yerleştirmiş. Üstelik hayatında halası da var. irlikte mi yaşıyorlar?

Giysilerde deseni bile düşünmüş. Arda sınıfınızın en büyük çocuğu olmalı. Tebrik ederim. Yarışmalara mutlaka katılmalı.:)

benim ençok dkkatimi çeken resimde vücut kısmında eksiklik yok ne mutlu ki duygusal açıdan hiçbir problemi yok:)
benim öğrencilerimin yarısından çoğunda ne yazık ki vücut bölümleri eksik ve bu duruma onlar adına üzülüyorum:(

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Çok mutlu bir çocuk. Anne ve babasının ortasına kendisini yerleştirmiş. Üstelik hayatında halası da var. irlikte mi yaşıyorlar?

Giysilerde deseni bile düşünmüş. Arda sınıfınızın en büyük çocuğu olmalı. Tebrik ederim. Yarışmalara mutlaka katılmalı.:)
:) EMEL ÖĞRETMENİM HAKLISINIZ YARIŞMLARDA ARDA MUTLAKA OLMALI
SINIFIMIN KÜÇÜK DEV ADAMLARINDAN BİRİ
ÜSTELİK YILIN SON AYINDA DOĞAN BİR ÖĞRENCİM
AYNI OKULDA ÇALIŞTĞIMIZ BİR ARKADAŞIMIN OĞLU ANNE EVE DÖNENE KADAR HALASINDA KALIYOR BU RESİMDE HALASINA OLAN VEFANIN ÖRNEĞİ OLSA GEREK :)
YORMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
benim ençok dkkatimi çeken resimde vücut kısmında eksiklik yok ne mutlu ki duygusal açıdan hiçbir problemi yok:)
benim öğrencilerimin yarısından çoğunda ne yazık ki vücut bölümleri eksik ve bu duruma onlar adına üzülüyorum:(
BURCU ÖĞRETMENİM BİR GÜN SERBEST RESİM ÇALIŞMASI YAPIYORDUK CALLİOU NUN EVİ ANNE VE BABASI ÇİZMİŞTİ SANKİ TV DEKİNİ DE ARDA ÇİZMİŞ DERDİNİZ
ARDA M ÇOK DİKKATLİ VE YETENEKLİ BİR ÖĞRENCİM UMARIM HAYATI BOYUNCA HEP BÖYLE OLUR..

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos