Neler yeni

Yabancı Bir Anaokulunun Sergisi

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Duvardaki çiçekler istiridye kabuğundan.:) Ne de güzel boyut kazandırmış.:)

Selma Hoca

Kayıtlı Üye
ben cola şişesinin altı diye düşünmüştüm emel öğretmenim.istridyede olabilir.

Ben de şişe altı olarak düşünmüştüm. Her ikisi ile de yapılabilecek. Görsel olarak çok hoş durmuş.

duvardaki çiçekler demekki hepimizin ilgisini çekmiş:D
bende şişe altı diye düşünmüştüm ama Emel öğretmenimiz hepimizden dikkatli bakmış herbiri çok güzel paylaşım için teşekkürler:)

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
ben cola şişesinin altı diye düşünmüştüm emel öğretmenim.istridyede olabilir.
Selma öğretmenim; üstünde istiridye dokusu var. Boyanın verdiği formdan istiridye gibi duruyor.

Kola şişesi tabanı dikkatle incelendiğinde daha dikdörtgenimsidir. Oysa fotoğrafta üçgen biçimde birleştirilmiş. Bana resmi indirttiniz.:15306_utangac_asik_

İster istiridye olsun, ister kola şişesi tabanı, isterseniz çekirdekler yapıştırın hepsi orjinal fikirler.

Meltem Hoca

Kayıtlı Üye
Selma öğretmenim; üstünde istiridye dokusu var. Boyanın verdiği formdan istiridye gibi duruyor.

Kola şişesi tabanı dikkatle incelendiğinde daha dikdörtgenimsidir. Oysa fotoğrafta üçgen biçimde birleştirilmiş. Bana resmi indirttiniz.:15306_utangac_asik_

İster istiridye olsun, ister kola şişesi tabanı, isterseniz çekirdekler yapıştırın hepsi orjinal fikirler.
Her ikiside boyut vermek açısından iyi fikir. Boyutlu çalışmaları çok seviyorum :) Etkinlikleri böyle fikir paylaşımlarıyla geliştirmeyi, etkileşim halinde olmayı da çok seviyorum. Aklınıza, fikrinize, emeğinize sağlık sevgili öğretmenlerim :)

seleme

Yeni Üye
evet çok güzeller birde dikkatimi çekiyor yabancı sitelerden alınanlarda sanki hazır malzemeler daha çok kullanılmış ve daha bir muntazamlar

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
evet çok güzeller birde dikkatimi çekiyor yabancı sitelerden alınanlarda sanki hazır malzemeler daha çok kullanılmış ve daha bir muntazamlar
Eğer daha büyük çocuklar yapmadıysa, öğretmenlerin el becerileri gelişmiş öğretmenim.:15306_utangac_asik_

denizada

Yeni Üye
Emel Öğretmenim,siz istiridye diye yazdıktan sonra kafama takıdı !Elimde hem istiridye hemde midye var ,çeşitli büyüklükte deniyorum deniyorum resimdeki gibi çiçekler olmuyor ;çünkü beş istiridyeyi bir araya getirdiğim zaman ortada bir istiridye kadar boşluk oluyor ki,resimdekine benzer bir şey ortaya çıkmıyor(ortasını simle doldurdum kafamdan :) ),siz yazdıktan sonra ekrana göre sağdaki iki resmi bende istiridye ve midye kabuklarına benzettim ,sevinmiştim bende hemen yaparım diye .

değerli meslektaşlarım yabancı siteden alıntı sergi resimlerinizi görünce gülümsedim doğrusu ama tabi sizler yabancı siteden almış olabilirsiniz gerçek şu ki o yabancılarda yabancı siteden almışlar yani benim sergimden resimlerpaylaşımdaki ilk üç resim bana aittiir. Mesajlardaki merak edilen duvardaki çiçeklere gelince bir çok arkadaşım doğru bilmiş kola şisesinin dibine alçı döküp dondurdum çocuklarda boyadı.Bu yıllarda artık sergi açmıyoruz çünkü yıl boyunca her gün çocukların etkinliklerini sergiliyoruz .Uzun zaman önce yazılmış olsalarda mesajları cevaplamadan geçmek istemedim.

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos