Neler yeni

Atatürk Treni

Çok da güzel olmuş sizin ve öğrencilerinizin eline sağlık.Atatürk trenini bende çok beğeniyorum ama henüz uygulamadım.

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
İyi ki uygulamışsınız. Harika olmuş. :)

Resimler net görünmüyor ama Atatürk'ün çocukluğundan başlayarak hayatını konu alan bir tren de oluşturma fikri sizce nasıl?

Ancak treninizin gidiş yönü sola değil, yazım yönü olan sağa doğru olmalıydı. Görsel algı açısından çocuğa hep sağa doğru olan grafikler, görseller hazırlamak gerekiyor.

İyi ki uygulamışsınız. Harika olmuş. :)

Resimler net görünmüyor ama Atatürk'ün çocukluğundan başlayarak hayatını konu alan bir tren de oluşturma fikri sizce nasıl?

Ancak treninizin gidiş yönü sola değil, yazım yönü olan sağa doğru olmalıydı. Görsel algı açısından çocuğa hep sağa doğru olan grafikler, görseller hazırlamak gerekiyor.
Teşekkürler Emel öğretmenim;Atatürk'ün Çocukluğundan ölüme kadar olan fotoğraflrını aynı boyutta bulamadık masa takviminden yararlandık güzel düşüncenize katılıyorum. Gidiş yönünü görsel açıdan tahta veya kağıdın, solundan başlayıp sağa doğru yazıyoruz ya öyle düşünmüştüm ama dediğiniz doğru, değiştireceğim... tekrar teşekkürler...:z251:

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Büyük bıldırcın öğretmenim; Açtığınız konu birçok arkadaşımıza faydalı olacaktır.Devamını bekliyoruz.

Teşekkür mesajı yazmak yerine, ''bunu beğendim'' butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca bu sitemizde açılan yeni konuyla ilgili değişik fikir ve yorumlar yazılması amaçlanmıştır. Bilginize...

Emine Hoca

Kayıtlı Üye
Atatürk trenini ben de daha önce çalışmıştım. Güzel olmuş. Emel öğretmenimizin önerileride çok hoş. Teşekkürler :)

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Emel öğretmenim;Atatürk'ün Çocukluğundan ölüme kadar olan fotoğraflrını aynı boyutta bulamadık masa takviminden yararlandık güzel düşüncenize katılıyorum. Gidiş yönünü görsel açıdan tahta veya kağıdın, solundan başlayıp sağa doğru yazıyoruz ya öyle düşünmüştüm ama dediğiniz doğru, değiştireceğim... tekrar teşekkürler...:z251:
Büyük bıldırcın öğretmenim; yeni fikir buldum.

Türk Bayraklarını trenin vagon altında bulunması doğru değil. Ancak tren dumanı çok anlamlı olacaktır. Yol için ray yapmanız çok daha uygun olacaktır, sevgiler...

Büyük bıldırcın öğretmenim; yeni fikir buldum.

Türk Bayraklarını trenin vagon altında bulunması doğru değil. Ancak tren dumanı çok anlamlı olacaktır. Yol için ray yapmanız çok daha uygun olacaktır, sevgiler...

Emel öğretmenim, bayraklar ATATÜRK Trenine ait değildir. sınıf süslemesinden kalan bir görüntüdür. Birleşik gibi bir anlam çıkarılıyor galiba, öyle değil. Önerileriniz için teşekkürler...dikkate alacağım.. sevgiler, saygılar...

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos