Neler yeni

2012 Yaz Seminerinde Farklı Neler Öğrendiğimizi Paylaşalım.

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
2012 Yaz Seminerinde Farklı Neler Öğrendiğimizi Paylaşalım.

Seminer programı iki gündür devam ediyor. Kimi bölgelerde müfettişler gözlem formları hakkında bilgi verirken, kimi bölgelerde ME Bakanımızın e-konferans görüşmeleri vardı.

Siz neler yaptınız? Mevcut bilgilerinizden farklı bir paylaşım oldu mu?

Asıl önemlisi 4+4+4 sistemi ile ilgili bir açıklama yapıldı mı?

Seminer süresince bütün bunları bu konu başlığında paylaşmak istiyorsanız hadi hemen başlayalım.:39amor:

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Emel Öğretmenim 3 . gün oldu 4+4+4 ile ilgili mevcud bilgiden farklı bir açıklama yokk :(

Bundan da önemlisi benim katıldığım e konferans da bir kere ekranda her hoca küçüçük kalıyor türk bayrağının önünde yayın yapılıyor. bayrağımızn ay yıldızının ortasına Atamızın Resmi yerleştirilmiş ve eğitimini veren yetkililer tam Atamızın resmi önünde duruyor. ekran zaten çok küçük ve renksiz bayrağımız koyu renk duruyor önündekiler de ufak tefek hareket etmeseler belli bile olmuyor. anlatımlarda ekran 3 e 4 e bölünüyor sağ tarafında uygulama videoları yayınlanıyor fakat ses çok kötü bir şey anlaşılmıyor salonumuz çok sıcak klimasız ve 80 kişilik bir ekibiz ben 3 gündür bizim branşla alakalı hiç bir konu anlatıldığını duymadım.. Hatta bugün son dakikalarda bir ille bağlantı kuruldu bağlantıdaki arkadaş okul öncesi öğretmenleri de var deyince konuyu anlatan kişi ben sadece sınıfçılar var biliyordum dedi..... Ama dinlemek zorunda kalıyoruz Çünkü ilk gün bakanımız eğer beğenmiyorsanız başka kuruma geçin dedi baştan ikazı aldık anlayacağınız :(

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
hacer öğretmenim, Benim de arkadaşlarımdan aldığım yorum seninkinden farksız. :(

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar; yaz seminerlerinin yarın son günü. Bu süre içinde kimse farklı hiç bir paylaşımda bulunmadı. :(

Gülçin Hoca

Kayıtlı Üye
Emel öğretmenim bizde tele konferansa 5 gündür katılıyoruz bizimle ilgili hatta 4+4+4 ile ilgili hiçbir şey anlatılmadı genellikle sınıf öğretmenlerine yönelik seminerdi çoğu da anlaşılmadı açıkcası hiç verimli olmadı :( yeni eğitim sistemi ile ilgili hiç bir şekilde bilgilenemedik :(

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos