Neler yeni

7 Öğrencim İçin 23 Nisan Etkinliği Arıyorum

merhaba arkaaşlar.
benim 7 çocuğum var.
sayım az bu az sayıyla 23 nisanda yapabileceğim etkinlik arıyorum.
bu kınuda bana yardım edersiniz, fikirlerinizi beyan ederseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler :003:

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Öğretmenim sitemizde çeşitli gösteriler mevcud örnek olarak birini seçebilirsiniz bunun yanı sıra
rond çalışması yapabilirsiniz
Mantarlar rondu
kelebek rondu
elma kurdu rondu olabilir

Rafyalardan ponpon hazırlayıp hareketli müziklerden ponponları sallayabilecekleri bir oyunda kurabilirsiniz kolay gelsin :)

TEŞEKKÜRLER HOCAM İLGİNİZ İÇİN. AKLIMA BUNLAR VAR. AMA SÜREKLİ AYNI ŞEYLER. DAHA FARKLI ETKİNLİKLER BULMAYA ÇALIŞIYORUM.
AKIL AKILDAN ÜSTÜNDÜR DEMİŞLER.. UMARIM BULURUM SİZLERİN YARDIMI İLE :003:

EJİNNN

Yeni Üye
merhaba arkaaşlar.
benim 7 çocuğum var.
bu kınuda bana yardım edersiniz, fikirlerinizi beyan ederseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler :003:
Hocam bende sizinle aynı durumdayım ve ne yapacağima karar veremedim şiir falan ezberletmeyi düşünüyorum ama biraz da farklı şeyler istiyorum ama bulamadım fazlasını :023::023:

Hocam bende sizinle aynı durumdayım ve ne yapacağima karar veremedim şiir falan ezberletmeyi düşünüyorum ama biraz da farklı şeyler istiyorum ama bulamadım fazlasını :023::023:

hocam ben palyaço dansı yaptırmayı düşünüyorum. çocuklarıma şarkıyıda dinlettim çok beğendiler. palyaço dansınıda bu sitede gezinirken buldum gösteriler arasında. sizde onu düşünebilirsiniz.

the end

Yeni Üye
merhaba arkaaşlar.
benim 7 çocuğum var.
ah dede vah dede olabilir 6 çocuk eşli olur diğer çocukta dede olur:kahve2:kolay gelsin.

Geçtiğimiz yıl benimde 7 öğrencim vardı ve ben doğumdan yaşlılığa ile damat halayı gösterisi yapmıştım. Çok da güzel olmuştu.

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos