Neler yeni

AÖF Okul Öncesi 3.Sınıf Öğrencilerinin Paylaşım Başlığı (11-12 Öğretim Yılı )

1 gün olması gerek diye biliyorum e öğrenme yazıp okul öncesi öğretmenliğine tıklayın orada duyuular yazıyor onuda tıklayın karşınıza çıkacaktır

fatma

Yeni Üye
bana arkadaşım haber vermişti birçok arkadaşım bakmış ancak aynı günde birkaç saat içinde linki kapamışlar sanırım ve 1 aralıkta aktif hale gelecektir diye düşünüyorum
hımm olabilir o zaman teşekkür ederim ve bir soru daha bu okulöncesi için yeni sayfa açılmışya e öğrenme portalında oturum açamıyorum şifre oluştur ile daha önce çok uğraşmıştım tc bulunamadı diyordu şimdi ise şifreniz zaten mevcut şifremi unuttum mu tıklayın diyor onuda yapıyorum hatırlatma sorusu çıkmıyor ve ben genelde hep aynı şifreyi kullanırım sorun bizdemi yen işifremi almalıyım yoksa 1 aralıkta oda aktif olacakmı acaba bilginiz varmı

tuan

Yeni Üye
arkadaşlar 3. sınıf stajı ile ilgili acilll bilgiye ihtiyacım var .kaç gün olacak, ve tam günmü yarımmı..

fatma

Yeni Üye
açıklanmış arkadaşlar ztaj yerleri sonnda şüür şimdi biz staj öğretmenimiz ile tanışacaz peki çolıştığımıza dair herhangi bir belge yada dilekçe vs yazacakmıyız

açıklanmış arkadaşlar ztaj yerleri sonnda şüür şimdi biz staj öğretmenimiz ile tanışacaz peki çolıştığımıza dair herhangi bir belge yada dilekçe vs yazacakmıyız
belge üniversiteden gönderileckti bir türlü gelemedi trafik var sanırım:komik:

essin

Yeni Üye
tam gün mü gidicez yoksa yrm mı bilen varmı arkadaşlar nerden öğrenicez ? yada kaçgün gdicez

essin

Yeni Üye
bu durumu staj yerinizle gidip görüşmeniz gerekli hangi okul sizin
bayraklı merkez anaokulu benim senin neresi ? ben tesadüf lise2 stajının bir dönemini yine aynı öğretmende yapmıştım =) çok şanslıyım ki tecrübeli yılarını çocuklara vermiş bi öğretmenden staj alıcam her meslekte oldugu gibi bizim mesleğimizde de sırf iş olsun diye ypan sadece zaman geçiren çok öğretmen var onlardan birine denk gelipte stajdan hiçbişi de kazanamayabilirdim allaha çok şükürr =)))

bayraklı merkez anaokulu benim senin neresi ? ben tesadüf lise2 stajının bir dönemini yine aynı öğretmende yapmıştım =) çok şanslıyım ki tecrübeli yılarını çocuklara vermiş bi öğretmenden staj alıcam her meslekte oldugu gibi bizim mesleğimizde de sırf iş olsun diye ypan sadece zaman geçiren çok öğretmen var onlardan birine denk gelipte stajdan hiçbişi de kazanamayabilirdim allaha çok şükürr =)))

karataşta Duatepe anaokulu

nağme

Yeni Üye
arkadaslar daha 3 e gecmedim ama gecince sıtajımı özel bir anaokulunda yapmak istiyorum bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

arkadaslar daha 3 e gecmedim ama gecince sıtajımı özel bir anaokulunda yapmak istiyorum bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
ders ücretli çalışırsanız stajınızı kendi okulunuzda yapıyorsunuz aksi takdirde üniversitenin sizi atadığı okul ve öğretmen ile birlikte yürütüyorsunuz uygulamayı

nağme

Yeni Üye
kerdili sistemde sınıf geçme nasıl bilen varmı
güz döneminde kalan seneye güz dönemindeki derslerimi alacak yoksa bahar döneminde notları yükseltip sınıfı gecebilecek mi

kerdili sistemde sınıf geçme nasıl bilen varmı
güz döneminde kalan seneye güz dönemindeki derslerimi alacak yoksa bahar döneminde notları yükseltip sınıfı gecebilecek mi
eğer bu dönemde kaldığınız dersiniz olursa o dersi seneye güz döneminde yeniden alacaksınız

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos