1. Sitemizin yazılımı değişmiş olup kullanıcı adı ile girişlerde başlangıçta sorun yaşanabilir , özellikle kullanıcı adında Türkçe Karakter olanlar. Giriş yapmak için kullanıcı adı yerine mail adresiniz ile giriş yapınız. Sorun yaşarsanız erdoganibrahim@msn.com veya 0506 296 64 94 ten bana ulaşabilirsiniz.İbrahim ERDOĞAN
    Duyuruyu Kapat

Atatürk Treni

'Atatürk Köşesi' forumunda Büyük bıldırcın tarafından 18 Kasım 2011 tarihinde açılan konu

1. Büyük bıldırcın

Alınan Beğeniler:
    0

Sitededen yararlanıp öğrencilerimle birlikte yaptığımız trenimiz.... Bizim sınıfımızda da olsun istedik...:komik:

2. Neslihan Öğretmen

Alınan Beğeniler:
    0
    Çok da güzel olmuş sizin ve öğrencilerinizin eline sağlık.Atatürk trenini bende çok beğeniyorum ama henüz uygulamadım.

3. Emel Hoca

Emel Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    0
    İyi ki uygulamışsınız. Harika olmuş. :)

Resimler net görünmüyor ama Atatürk'ün çocukluğundan başlayarak hayatını konu alan bir tren de oluşturma fikri sizce nasıl?

Ancak treninizin gidiş yönü sola değil, yazım yönü olan sağa doğru olmalıydı. Görsel algı açısından çocuğa hep sağa doğru olan grafikler, görseller hazırlamak gerekiyor.

4. Büyük bıldırcın

Alınan Beğeniler:
    0
  5. Büyük bıldırcın

Alınan Beğeniler:
    0
    Teşekkürler Emel öğretmenim;Atatürk'ün Çocukluğundan ölüme kadar olan fotoğraflrını aynı boyutta bulamadık masa takviminden yararlandık güzel düşüncenize katılıyorum. Gidiş yönünü görsel açıdan tahta veya kağıdın, solundan başlayıp sağa doğru yazıyoruz ya öyle düşünmüştüm ama dediğiniz doğru, değiştireceğim... tekrar teşekkürler...:z251:

6. Emel Hoca

Emel Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    0
    Büyük bıldırcın öğretmenim; Açtığınız konu birçok arkadaşımıza faydalı olacaktır.Devamını bekliyoruz.

Teşekkür mesajı yazmak yerine, ''bunu beğendim'' butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca bu sitemizde açılan yeni konuyla ilgili değişik fikir ve yorumlar yazılması amaçlanmıştır. Bilginize...

7. Emine Hoca

Emine Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    0
    Atatürk trenini ben de daha önce çalışmıştım. Güzel olmuş. Emel öğretmenimizin önerileride çok hoş. Teşekkürler :)

8. Emel Hoca

Emel Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    0
    Büyük bıldırcın öğretmenim; yeni fikir buldum.

Türk Bayraklarını trenin vagon altında bulunması doğru değil. Ancak tren dumanı çok anlamlı olacaktır. Yol için ray yapmanız çok daha uygun olacaktır, sevgiler...

9. Selma Hoca

Selma Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    1
    çok beğendim ellerinize sağlık.

10. Büyük bıldırcın

Alınan Beğeniler:
    0

Emel öğretmenim, bayraklar ATATÜRK Trenine ait değildir. sınıf süslemesinden kalan bir görüntüdür. Birleşik gibi bir anlam çıkarılıyor galiba, öyle değil. Önerileriniz için teşekkürler...dikkate alacağım.. sevgiler, saygılar...

11. Z.Zerrin Çiftçi

Z.Zerrin Çiftçi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    harika olmuş biz de çalışmıştık ama sizinki daha güzel olmuş

12. irem_glr29

irem_glr29 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Meraba ben bu treni yaparken kullandığınız malzemeleri sorabilirmiyim ?

Bu Sayfayı Paylaş