1. Sitemizin yazılımı değişmiş olup kullanıcı adı ile girişlerde başlangıçta sorun yaşanabilir , özellikle kullanıcı adında Türkçe Karakter olanlar. Giriş yapmak için kullanıcı adı yerine mail adresiniz ile giriş yapınız. Sorun yaşarsanız erdoganibrahim@msn.com veya 0506 296 64 94 ten bana ulaşabilirsiniz.İbrahim ERDOĞAN
    Duyuruyu Kapat

Atatürk'lü Gelişim Raporu Dosyalarım

'Gelişim Gözlem Dosyaları ve Formları' forumunda Hale Öğretmen tarafından 12 Haziran 2013 tarihinde açılan konu

1. Hale Öğretmen

Alınan Beğeniler:
    0

Gelişim Raporu Örnekleri
    Gelişim Raporu
    Dosya Örnekleri
    Dosya Süslemeleri
    Gelişim Karnesi
    Rapor Süslemeleri
    Gelişim Raporu Kapakları

yine bir eğitim-öğretim yılını daha arkamızda bıraktığımız şu günlerde miniklerimizden ayrılmanın hüznü, yorgunluğumuzu atabilmemiz için bizi bekleyen tatilin heyecanı ile karışık duygular içerisindeyiz.

umarım sizler için geç kalmamışımdır;

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."

bunlarda hediyelerimiz;
    tüllerin içinde balona sarılmış topitoplar :))

güle güle kullanın...:038::)):038::))

Bu Sayfayı Paylaş