1. Sitemizin yazılımı değişmiş olup kullanıcı adı ile girişlerde başlangıçta sorun yaşanabilir , özellikle kullanıcı adında Türkçe Karakter olanlar. Giriş yapmak için kullanıcı adı yerine mail adresiniz ile giriş yapınız. Sorun yaşarsanız erdoganibrahim@msn.com veya 0506 296 64 94 ten bana ulaşabilirsiniz.İbrahim ERDOĞAN
    Duyuruyu Kapat

Aylık kazanım değerlendirme formu arıyorum

'Tutanak, Yönetmelik, Form, Resmi Yazı' forumunda naime tarafından 25 Kasım 2011 tarihinde açılan konu

1. naime

naime Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Merhabalar elinizde aylık kazanım değerlendirme formu(Ek1)varsa sitenize yüklemeniz mümkünmüdür?

2. Cemile Öğretmen

Cemile Öğretmen Moderator

Alınan Beğeniler:
    0

Konu uygun bölüme taşındı.

3. Emel Hoca

Emel Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    0

ÖĞRETMENİM; KAZANIM DEĞERLENDİRME FORMU AYLIK DEĞİLDİR. DÖNEM SONLARINDA DOLDURULUP, BUNA GÖRE GELİŞİM RAPORLARI HAZIRLANIR. BİLGİNİZE...

4. lale45

lale45 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0

kazanım değerlendirme formlarını bu yıl gelen müfettişler benden de aylık doldurmamı istediler.. dediğiniz gbi dönem sonunda dolacak bir formu kabul etmediklerini söylediler.

5. Emel Hoca

Emel Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    0

Öğretmenim; Müfettişler sizlerin okul öncesi program kitabına olan hakimiyetinizi, bilgi donanımızı deniyorlar. Siz doğru bildiğinizin arkasında durup, Okul Öncesi Eğitim Program Kitabı s.97 'de aynen şu ifadenin olduğunu söyleyebilmelisiniz.

''Her dönem sonunda her bir çocuk için 'Kazanım değerlendirme Formu'' doldurulur.'' demektedir. Ben bunun öngördüğü biçimde gözlemlerimi yapıp, programın öngördüğü biçimde gerekli formları dolduruyorum, demeniz en doğrusudur.

Başarılar dilerim.

6. esmaaaa

esmaaaa Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0

MERHABA
    ben ucretlı olarak calışıyorum ve ilk deneyimim :)
    yıl sonunda hazırlamam gereken evraklar neler? yardımcı olursanız sevirim :))

7. Emel Hoca

Emel Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    0

Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

http://www.onceokuloncesi.com/y-l-sonu-cal-malar-hakk-nda-t38615.html

Not: İsteklerinizi ilgili bölüme konu olarak açınız.
    Konu açmadan önce ''arama'' yapınız.

Bu Sayfayı Paylaş