1. Sitemizin yazılımı değişmiş olup kullanıcı adı ile girişlerde başlangıçta sorun yaşanabilir , özellikle kullanıcı adında Türkçe Karakter olanlar. Giriş yapmak için kullanıcı adı yerine mail adresiniz ile giriş yapınız. Sorun yaşarsanız [email protected]'dan bana ulaşabilirsiniz.İbrahim ERDOĞAN
    Duyuruyu Kapat

Folyo İle Yapılmış Süslü Çöp Kovası

'Diğer Sınıf Süsü Örnekleri' forumunda Gizem Öğretmen tarafından 9 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. Gizem Öğretmen

Gizem Öğretmen Moderator

Alınan Beğeniler:
    0

Zümrüt öğretmenin ellerine sağlık :)

Folyo ile kaplanmış,burnu plastik bardak,gözleri hamur kapaklarından,sağlam olması için folyonun üzerini de bantlamış,güle güle uygulayın :)

2. Selma Hoca

Selma Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    2
    Böyle sevimli çöp kutularını çok seviyorum:)Bantlama fikride çok iyi olmuş yoksa folyo çok çabuk yırtılıyor.

3. Emel Hoca

Emel Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    0
    Bant değilde steç film kaplanmış olabilir. Burun çok şefaf durduğu için sanki yok gibi. Bardağın içi krepon kağıdı ile doldurulursa hem bardak zaman içinde kırılmaz, hem de daha belirginleşir.

Bu çöp kutusunu yapacaklara duyurulur.:)

4. papatya pınar

papatya pınar Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    lütfen biri yardımcı olsun açtığım hiçbir etkinliğin resmini göremiyorum

5. Gülçin Hoca

Gülçin Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    0
    Sitede bakım çalışması var o yüzden göremiyorsunuz kısa bi süre sonra göreceksiniz :)

Bu Sayfayı Paylaş

• Okul Öncesi

OkulOncesi.net Yenilenen arayüzü ve yazılımı ile siz değerli öğretmenlerimizin kolay kullanımı için yeniledik. Cepten, tabletten her türlü cihazdan kolay erişim imkanı bulunmaktadır. Okul Öncesi etkinlikleri için doğru sitedesiniz.
  • OkulOncesi.net Reklam

OkulOncesi.net reklam işlemleri için [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.