1. Sitemizin yazılımı değişmiş olup kullanıcı adı ile girişlerde başlangıçta sorun yaşanabilir , özellikle kullanıcı adında Türkçe Karakter olanlar. Giriş yapmak için kullanıcı adı yerine mail adresiniz ile giriş yapınız. Sorun yaşarsanız erdoganibrahim@msn.com veya 0506 296 64 94 ten bana ulaşabilirsiniz.İbrahim ERDOĞAN
    Duyuruyu Kapat

Karagöz ve Mualllim (skeç)

'GÖSTERİLER İÇİN FİKİR VE İSTEK' forumunda Zerrin Hoca tarafından 14 Ekim 2011 tarihinde açılan konu

1. Zerrin Hoca

Zerrin Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    0
    KARAGÖZ VE ÖĞRETMEN

KARAGÖZ: Muallim Hanım nasılsınız?
    ÖĞRETMEN : Teşekkür ederim, iyiyim Karagöz.
    KARAGÖZ : Bizim oğlanın durumu nasıl?
    ÖĞRETMEN: Oğlunuzun durumu çok zayıf!
    KARAGÖZ: Haklısınız efendim. Çocuk bu günlerde çok kilo verdi.
    ÖĞRETMEN: Öyle değil, dersi zayıf.
    KARAGÖZ: Evet, evet çok haklısınız. Hepsi zayıf kerataların. Yemek yerine abur cubur yiyorlar.
    ÖĞRETMEN: Öyle değil efendi, karnesi zayıf.
    KARAGÖZ: Evet haklısınız. Karneler eskiden kalın kartondan yapılırdı. Oysa şimdikiler incecik kağıttan yapılıyor.
    ÖĞRETMEN: Siz benim ne demek istediğimi bilmez misiniz?
    KARAGÖZ: Aman efendim, nereden bileyim ne yemek istediğinizi? Siz yemek isterken burada değildim ki.
    ÖĞRETMEN: Ne yemeği Karagöz’üm. Sözü dağıtmayın.
    KARAGÖZ: Közü ben dağıtmıyorum, rüzgar dağıtıyor. Baksana dışarıda fırtına var.
    ÖĞRETMEN: Karagözüm, esas fırtına senin içinde.
    KARAGÖZ: Haklısınız muallim hanım. Çocuğun dersleri çok zayıf, Hacivat amcasından oğluma özel ders vermesini isteyeceğim.

2. defdeft

defdeft Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    karagöz nasıl bir kıyafet giyse uygun olur acaba

3. Emel Hoca

Emel Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    0
    Aslına uygun bir kıyafet olmalı.:)

Arama motoruna ''karagöz kıyafeti'' yazıp arama yaptıığnızda aslına uygun çok hoş kıyafetleri satın alma imkanı bile bulabilirsiniz.:)

Bu Sayfayı Paylaş