Neler yeni

kavanozda kardan adam

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
bu çalışmayı yılbaşından önce yapmıştık yeni yıl süsü olarak

yakışıklı Arda'mla etkinlik yapmaya ne dersiniz :dft012:

kavanozun içine staraforları kırıkladık birde sim döktük çalışmayı kapağa yapıştırarak yaptığımız için sallanıp simleri hareketlendirebiliyoruz

Ağacın yapımını isteyen öğretmenime yapım aşamaları..

Öğretmenim ben tek ölçü üzerinden size yapımını yükledim.. siz kullanacağınız çubuğun boyuna göre kullandığınız kareleri büyütün veya küçültün..

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Çok tesekkur ederımm emegınıze saglık :)
ben teşekkür ederim

öğretmenim ilk resimler bahsettiğim gibi geçen yıla aitti..
istediğiniz üzere bugün ilk boşluğumda kalıbını size yetiştirmeye çalıştım yanlız yükledikten sonra farkettim ki..

son üçgen halini verdikten sonra kesimleri yaparken köşeleri oval olarak değilde daha keskin şekilde kesin o zaman köşeleriniz biraz daha sivri olacaktır..

öğrencimin uygulama yaptığı resimler içindeki ağacın için de çöp şiş kullanılmıştır boyutunu kavanoza göre ölçüp kesmiştim.. kavanozlarda yarım kiloluk kavanozlardır..

keyifli uygulamalar diliyorumm...

hatira

Yeni Üye
Öncelikle paylaşım için teşekkür ederim. Bende akşam kuzucuğumla yapmak istiyorum öğretmenimize hediye ama kavanozun kapağı metal ya objeleri bir şeylere tutturup mu yapıştırdınız onu anlayamadım fotograflardan. Bilgi verirseniz memnun olurum.

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Öncelikle paylaşım için teşekkür ederim. Bende akşam kuzucuğumla yapmak istiyorum öğretmenimize hediye ama kavanozun kapağı metal ya objeleri bir şeylere tutturup mu yapıştırdınız onu anlayamadım fotograflardan. Bilgi verirseniz memnun olurum.
tüm malzemeler kavanoz kapağına direk patafix ile yapıştırılmıştı...

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos