1. Sitemizin yazılımı değişmiş olup kullanıcı adı ile girişlerde başlangıçta sorun yaşanabilir , özellikle kullanıcı adında Türkçe Karakter olanlar. Giriş yapmak için kullanıcı adı yerine mail adresiniz ile giriş yapınız. Sorun yaşarsanız [email protected]'dan bana ulaşabilirsiniz.İbrahim ERDOĞAN
  Duyuruyu Kapat

kitap kullanımı için dilekçe

'Tutanak, Yönetmelik, Form, Resmi Yazı' forumunda son:) tarafından 24 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

 1. son:)

  son:) Yeni Üye

  Katılım:
  25 Ekim 2011
  Mesaj:
  7
  Alınan Beğeniler:
  0

  merhabab arkadaşlar bu yıl sınıfımda okumaya yazmaya hazırlık kitabı kullanacağım ama yasal olmadıgı için velilerden bir dilekçe almam söylendi nasıl bir dilekçe yazdırmam gerekiyor yardımcı olur musunuz siz kitap kullanırken nelere dikkat ediyorsunuz?
   
 2. Hacer Hoca

  Hacer Hoca Moderator

  Katılım:
  25 Ekim 2011
  Mesaj:
  1,318
  Alınan Beğeniler:
  2
  öğretmenim böyle bir sorun başıma gelmedi ama

  ben olsam

  okulunuz anasınıfına gelen ............. isimli öğrencinin velisi olarak çocuğumun yıl boyunca okuma yazmaya hazırlık çalışmalarına destek olması amacıyla okul yönetiminin / sınıf öğretmenimizin seçtiği kaynak kitapları kullanmasını istiyorum..

  şeklinde bir dilekçe hazırlardım..

  yine de tecrübeli arkadaşların yorumlarını beklesek iyi olur kanaatindeyim :)


  ben kaynak kitap seçerken öncelikle ilk kitabı inceliyorum konuya girişini basitten almışmı diye, renklerin canlı olmasına resimlerinde konuyu anlatım tarzına bakıyorum.. kavramlara ne kadar yer verdiğine bakıyorum bazı kitaplar çok fazla yazı barındırıyor yoruma bırakıyor bir çok sayfasını ben yorum yanısıra çocuğun bilişsel ve bedensel olarak ( küçük kaslarını) çalışmasına ağırlık verenlere yöneliyorum

  ilk kitap tan sonra son sayıya bakarım matematiğe ne kadar yer vermiş örnekleri ne şekile resimlendirilmiş ..karmaşıklık ne boyutta okul öncesi eğitimi aşan gereksiz bilgiler varmı diye..

  içerik ve resimleme önemli..
   
 3. son:)

  son:) Yeni Üye

  Katılım:
  25 Ekim 2011
  Mesaj:
  7
  Alınan Beğeniler:
  0
  çok teşekkür ederim öğretmenim :)
   
 4. AYTENO

  AYTENO Yeni Üye

  Katılım:
  4 Kasım 2011
  Mesaj:
  65
  Alınan Beğeniler:
  0
  ..................................................anaokulu müdürlügüne


  Velisi bulunduğum.........sınıfı öğrencisi........................ gelişimine katkı sağlanacağını düşündüğüm için yardımcı kaynak kullanılmasını istiyorum.


  veli adı soyadı imzası
   

Bu Sayfayı Paylaş


 • Okul Öncesi

  OkulOncesi.net Yenilenen arayüzü ve yazılımı ile siz değerli öğretmenlerimizin kolay kullanımı için yeniledik. Cepten, tabletten her türlü cihazdan kolay erişim imkanı bulunmaktadır. Okul Öncesi etkinlikleri için doğru sitedesiniz.
 • OkulOncesi.net Reklam

  OkulOncesi.net reklam işlemleri için [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.