Neler yeni

MEVSİM GRAFİĞİ 2012 MODEL :)

burcuonur

Yeni Üye
Mevsim Grafiği
Mevsim Şeridi
Mevsimler Köşesi

KENDİM HAZIRLADIM BOYADIM BAZI YERLERİNİ ÇİZDİM A3 BOYUTUNA GETİRDİM BOYADIKTAN SONRA PVC YAPTIM VEE SON HALİİ....

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Mevsim özelliklerini bile çok güzel yansıtarak bir grafik hazırlamışsın öğretmenim. çizimin grafiğin dayanıklılığı, birbiri ile geçiş bütünlüğü harika. Emeklerine sağlık.

Ancak yerleştirmede dikkat edilmesi gereken bir durum söz konusu.

1. Okulların açıldığı mevsim sonbahar olduğundan her zaman 'Sonbahar' mevsimi en solda olmalı.

2. Mevsimler arasında boşluk bulunmamalı.
3. Yukarıdan aşağıya bir sıralama olur mu?, diye müfettişlere bir sormak gerek. Ben 'olmaz', diyeceklerini düşünüyorum. Çocuk mevsimleri gökyüzünden iniyormuş gibi algılayabilir.

hazi_ran

Yeni Üye
Mevsim özelliklerini bile çok güzel yansıtarak bir grafik hazırlamışsın öğretmenim. çizimin grafiğin dayanıklılığı, birbiri ile geçiş bütünlüğü harika. Emeklerine sağlık.

Ancak yerleştirmede dikkat edilmesi gereken bir durum söz konusu.

1. Okulların açıldığı mevsim sonbahar olduğundan her zaman 'Sonbahar' mevsimi en solda olmalı.

2. Mevsimler arasında boşluk bulunmamalı.
3. Yukarıdan aşağıya bir sıralama olur mu?, diye müfettişlere bir sormak gerek. Ben 'olmaz', diyeceklerini düşünüyorum. Çocuk mevsimleri gökyüzünden iniyormuş gibi algılayabilir.
emel öğretmenim güzel bir açıklamaama benim sınıfımdada yukardan aşagıya. çünkü sınıfımda yer yok ancak öyle konumlandırabiliyorum.
öğretmenimizin yaptığı grafik çok hoş görünüyor ellerinize sağlık...

burcuonur

Yeni Üye
HOCAM BÜYÜK DUVARLARI OLAN SINIFIM OLSAYDI KEŞKE :))) EVİMİZİN OTURMA ODASI BİLE SINIFIMDAN BÜYÜK :D :D

KONUMLANDIRMA O ŞARTLARDA ANCAK BÖYLE OLABİLİYOR :)

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Bazen fiziksel şartlardan yapacak bir şey kalmayabiliyor. :) Tekrar emeklerine sağlık.

nokia

Yeni Üye
çok güzel olmuş resimlerde boyamada çok beğendim emeğinize sağlık

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos