1. Sitemizin yazılımı değişmiş olup kullanıcı adı ile girişlerde başlangıçta sorun yaşanabilir , özellikle kullanıcı adında Türkçe Karakter olanlar. Giriş yapmak için kullanıcı adı yerine mail adresiniz ile giriş yapınız. Sorun yaşarsanız erdoganibrahim@msn.com veya 0506 296 64 94 ten bana ulaşabilirsiniz.İbrahim ERDOĞAN
    Duyuruyu Kapat

Nilüfer Çiçeği Boyamaları

'Bitki, Sebze, Meyve Boyama' forumunda Neslihan Öğretmen tarafından 21 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. Neslihan Öğretmen

Alınan Beğeniler:
    0
    Yarınki faaliyetim için lazımdı.Belki bir gün size de lazım olur diye paylaşmak istedim. :)

2. Cemile Öğretmen

Cemile Öğretmen Moderator

Alınan Beğeniler:
    0
    Yarın için iyi uygulamalar. Yapılmış halini de isteriiz:)
    Teşekkürler paylaşım için.:)

3. Z.Zerrin Çiftçi

Z.Zerrin Çiftçi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    teşekkürler etkinliği merakla bekliyorum

4. Neslihan Öğretmen

Alınan Beğeniler:
    0
    Peki bu konu başlığında açarım yine.Origamiden vereyim dedim ama biraz ağır geleceğini düşündüğümden vazgeçtim.Bakalım yarın neler çıkacak ortaya. :)

5. Ayşe86

Alınan Beğeniler:
    0
    Sonuçları merakla bekliyoruz :) :) :)

6. Neslihan Öğretmen

Alınan Beğeniler:
    0

Biz pastel boyayla boyayıp gölgeler vermeye çalıştık ve en son sim kullandık tomurcuklarına.Çiçeklerimizin etrafından kesip mukavvanın üzerine grapon kağıtlarıyla bataklık görüntüsü vermeye çalışarak yerleştirdik.Nilüferin yapraklarının üzerine kurbağa da yerleştirdik.Ancak o da ay sonundaki sergi fotoğraflarımızda olacak. :)

Not:Bu çiçeğin kalıbını sebebini bilmiyorum ama yükleyemedim.Kusurabakmayın.

Bu Sayfayı Paylaş