1. Sitemizin yazılımı değişmiş olup kullanıcı adı ile girişlerde başlangıçta sorun yaşanabilir , özellikle kullanıcı adında Türkçe Karakter olanlar. Giriş yapmak için kullanıcı adı yerine mail adresiniz ile giriş yapınız. Sorun yaşarsanız [email protected]'dan bana ulaşabilirsiniz.İbrahim ERDOĞAN
  Duyuruyu Kapat

Okul Öncesi Portfolyo Dosyası Örneği

'Gelişim Gözlem Dosyaları ve Formları' forumunda Okul Öncesi Etkinlikleri tarafından 28 Haziran 2013 tarihinde açılan konu

 1. Okul Öncesi Etkinlikleri

  Katılım:
  27 Haziran 2013
  Mesaj:
  834
  Alınan Beğeniler:
  0

  Okul Öncesi Dönemde Portfolyolar
  Okul öncesi dönemde portfolyalar çocukların gelişimini takip etmek, olumsuzluklarda gerekli önemleri almak, ve çocukları her yönüyle izlemek için tutulan dosya evrak vb tamamıdır.

  Portfolyo içerisinde neler olmalıdır?
  Okul öncesinde portfolyo dosyaları içerisinde bir çok dosya evrak olabilir.
  Gelişim kontrol listeleri, gelişim gözlem formları, çocukların etkinlik örnekleri, aile bilgileri, ev ziyaretleri, boy kilo grafiği, ve benzeri bir çok dosya bulunur.

  Aşağıdaki linkte portfolyo oluşturmak için gerekli dosyaları bulacaksınız. Siz durum ve şartlara göre bu dosyaları arttırabilirsiniz.

  Okul Öncesi Portfolyo Dosyası İndir  Anahtar Kelimeler:
  Okul Öncesi Portfolyo Dosyası
  Anaokulu Portfolyoları
  Anasınıfı Portfölyo
  Portfölyo örnekleri
   

Bu Sayfayı Paylaş


 • Okul Öncesi

  OkulOncesi.net Yenilenen arayüzü ve yazılımı ile siz değerli öğretmenlerimizin kolay kullanımı için yeniledik. Cepten, tabletten her türlü cihazdan kolay erişim imkanı bulunmaktadır. Okul Öncesi etkinlikleri için doğru sitedesiniz.
 • OkulOncesi.net Reklam

  OkulOncesi.net reklam işlemleri için [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.