Neler yeni

okulumuzun sevgililer günü kart örneklerinden bir kaçı :)

sevgililer günü yaklaşıyor malum kurumumuz her özel günde olduğu gibi bu özel sevgi gününü kutlamak için kart örnekleri istedi öğretmenlerden. herkes hazırladı tabi ki burada bir kaçı var seçilen kart örneği öğretmenler tarafından ya da çocuklar tarafından hazırlanıyor 14 şubat SEVGİ GÜNÜnde ailelere gönderiliyor. içinde güzel bir söz yazarsanız tamamdır. ben o gün ellerine strafordan simli kalpler yaptıracağım. çöp şişlere takacağız. eve de onlarla gidecekler. geçen senede okulun her yerine kalp yapıştırmıştık. okul mevcudu bayağı kalabalık olduğu için çok oldu kalplerde haliyle. her çocuk sevgi sözcükleri söyledi hazırlanan kalplere yazıldı ve duvarlara yapıştırıldı. ayrıca gelen veliler o gün kalpleri görünce çok şaşırdı ve beğendiler. herkes kendi çocuğunun sevgi sözcüğünü aramaya başladı
14 şubatı sevgi günü olarak kutluyoruz. sevgililer günü olarak lanse etmiyoruz

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Hepsi birbirinden güzel kartları bizimle paylaştığınız için teşekkürler öğretmenim.:)

Bu kartı uygulama biçiminizi de anlatır mısınız lütfen. Çünkü velilerim için şimdiye kadar böyle bir kart hazırlamadım.

sevgililer günü yaklaşıyor malum :) kurumumuz her özel günde olduğu gibi bu özel sevgi gününü kutlamak için kart örnekleri istedi öğretmenlerden. herkes hazırladı tabi ki burada bir kaçı var :) seçilen kart örneği öğretmenler tarafından ya da çocuklar tarafından hazırlanıyor 14 şubat SEVGİ GÜNÜnde ailelere gönderiliyor. içinde güzel bir söz yazarsanız tamamdır. ben o gün ellerine strafordan simli kalpler yaptıracağım. çöp şişlere takacağız. eve de onlarla gidecekler. geçen senede okulun her yerine kalp yapıştırmıştık. okul mevcudu bayağı kalabalık olduğu için çok oldu kalplerde haliyle. her çocuk sevgi sözcükleri söyledi hazırlanan kalplere yazıldı ve duvarlara yapıştırıldı. ayrıca gelen veliler o gün kalpleri görünce çok şaşırdı ve beğendiler. herkes kendi çocuğunun sevgi sözcüğünü aramaya başladı :)
14 şubatı sevgi günü olarak kutluyoruz. sevgililer günü olarak lanse etmiyoruz :)

sevgililer günü yaklaşıyor malum :) kurumumuz her özel günde olduğu gibi bu özel sevgi gününü kutlamak için kart örnekleri istedi öğretmenlerden. herkes hazırladı tabi ki burada bir kaçı var :) seçilen kart örneği öğretmenler tarafından ya da çocuklar tarafından hazırlanıyor 14 şubat SEVGİ GÜNÜnde ailelere gönderiliyor. içinde güzel bir söz yazarsanız tamamdır. ben o gün ellerine strafordan simli kalpler yaptıracağım. çöp şişlere takacağız. eve de onlarla gidecekler. geçen senede okulun her yerine kalp yapıştırmıştık. okul mevcudu bayağı kalabalık olduğu için çok oldu kalplerde haliyle. her çocuk sevgi sözcükleri söyledi hazırlanan kalplere yazıldı ve duvarlara yapıştırıldı. ayrıca gelen veliler o gün kalpleri görünce çok şaşırdı ve beğendiler. herkes kendi çocuğunun sevgi sözcüğünü aramaya başladı :)
14 şubatı sevgi günü olarak kutluyoruz. sevgililer günü olarak lanse etmiyoruz :)

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Açıklama gerekliymiş öğretmenim. Teşekkürler. Mesajınızı hemen 1. mesajınıza taşıyorum.

neval

Yeni Üye
14 Şubatın sevgi günü olarak çocuklara lanse edilmesi çok güzel.Ayrıca kartlarda süper olmuş emeğinize ellerinize sağlık..........

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos