1. Sitemizin yazılımı değişmiş olup kullanıcı adı ile girişlerde başlangıçta sorun yaşanabilir , özellikle kullanıcı adında Türkçe Karakter olanlar. Giriş yapmak için kullanıcı adı yerine mail adresiniz ile giriş yapınız. Sorun yaşarsanız erdoganibrahim@msn.com veya 0506 296 64 94 ten bana ulaşabilirsiniz.İbrahim ERDOĞAN
    Duyuruyu Kapat

Yeniyılda Anasınıfı Takvimi Yapalım

'Yeni Yıl (Yılbaşı) Etkinlikleri' forumunda Musa BAL tarafından 25 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

1. Musa BAL

Musa BAL Administrator

Alınan Beğeniler:
    1
    Anasınıflarında ve anaokullarında çocukların resimlerinden yapılan ve çocukların kendilerinden de birşeyler kattığı takvim örneği.

Geçen yıl yaptığımız bir etkinlikti. Hem güzel hem de kalıcı bir etkinlik.
    Takvimi yapmak için çocukların birer tane resmine ihtiyacımız var. Bir de toplu resim çektirmemiz gerekiyor. Takvim örneği alttadır. Mukavvanın üzerine fon kartonu ya da renkli kağıt yapıştırdıktan sonra uygun biçimde takvimi ve resimleri yapıştırıyoruz. Sonrasında çocuklar takvimin kalan bölümlerini parmak boyasıyla, simlerle, pullarla süslüyor. Arkasına da kurdeladan sap yaparak duvara asılabiliyor. Çocuklar için de güzel bir hatıra oluyor.

Örnek Etkinlik Resmi:

Etkinlik Yapılırken:

Takvimi yüksek çözünürlükte ve logosuz olarak indirmek için TIKLAYIN: http://www.okuloncesi.net/yeni-yil-...li-takvimi-turkce-etkinlikler-icin-11834.html

2. Z.Zerrin Çiftçi

Z.Zerrin Çiftçi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    çok teşekkürler

3. Emel Hoca

Emel Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    0
    Her yıl okullara fotoğrafçılar gelir, takvim, bardak gibi yeni yıl hediyeleri hazırlayarak gelir elde ederler.

Buna meydan verilmeden çocuklarla yapılan böyle bir etkinlikten çocuklar çok büyük keyif alacaklardır.

Çocuklar emek vererek yaptıkları bu etkinlik sayesinde takvimlerini korumayı, kullanmayı da öğrenirler.

Emeklerine sağlık öğretmenim, bu sanat etkinliği çalışmanı çok beğendim.

4. kardelen_07

kardelen_07 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    çok güzel bir çalışma öğretmenim çok beğendim mutlaka yaptıracağım. Emel öğretmenime de katılıyorum çocukların maddi durumu iyi olmadığı için biz fotoğraf çektiremiyoruz bu süper bir fikir çok teşekkürler:)

5. tutaste

tutaste Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    emek verilen her şey gibi bu çalışmada mükemmel olmuş :)

Bu Sayfayı Paylaş