Neler yeni

3 4 YAŞ ÖĞRETMENLERİİ

YENI KONU ACAYIM DEDIMMM...:)

BUTUN 3 4 YAŞ ÖĞRETMENLERININ DUSUNCELERINI ALMAK ISTIYORUMM PAYLAŞMAK İSTEYENLERRRİİİ BEKLIYORUMMM:)

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Meslek hayatımın beş yılı bu grupla geçti.:)
Çok zevkli, oyunlarla, danslarla istediğinizi verebileceğiniz, tatlı dille istediğinizi yaptırabilmenizin yanı sıra bir o kadar da inatçılığın diz boyu olduğu bir yaş grubu. :)

3-4 yaş grubu öğretmeni o çocuklar kadar aktif, yerinde bir kaç dakika oturmayan, hoplayıp zıplamadan duramayan bir kişiliği olmalı.:)

5-6 yaş grubu öğretmeni olduktan sonra bu yaş grubunu almaya mecbur bırakılmamalı. :) Zira büyük gruplas çalıştıktan sonra küçük yaş grubu seviyesine inmek o öğretmene çok zor gelebiliyor.

O KADAR GUZEL KI ONLARLA OLMAK ONLAR GIBI O YAS GIBI DAVRANABILMEK ANLATAMAM.BAZEN SABRIMI ZORLASALARDA EN UFAK SOYLEDIGI SICAK BI KELIMESI HERSEYI BITIEIYORR.KIZGIN BAKAMIYORUM COCUKLARIMA O KADAR MASUMLAR KI HERSEYI UNUTTURUYORR.HEMM ZOR BI O KADARDA EGLENCELI BIR GRUP BU YASS..BEN SIYAH GIYMEYI UNUTTUM ONLAR SAYESINDEE:))

arkadaşlar 3-4-5 yaş grubunun karma olduğu bir anasınıfında öğretmenim.öğrenci sayım az olduğu için küçük yaşları kabul etmeme gibi bir imkanım yok .ne yapmalıyım.önerilerinizi bekliyorum:anger:

arkadaşlar 3-4-5 yaş grubunun karma olduğu bir anasınıfında öğretmenim.öğrenci sayım az olduğu için küçük yaşları kabul etmeme gibi bir imkanım yok .ne yapmalıyım.önerilerinizi bekliyorum:anger:

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos