Neler yeni

Gelişim Raporu Örneği

Birinci dönem gelişim raporlarımız.Karneleri tatil kitapları ve davranış edindirme formları ile birlikte renkli dosyalara koyduk ve üzerine hediyelerimizi yerleştirdik.

Meltem Hoca

Kayıtlı Üye
Hem çok güzel bir hediye, hem de raporlariçin orjinal bir sunum olmuş. Emeğinize sağlık öğretmenim :)

Teşekkürler Hocalarım.Çocuklarımın hepsine veremedim ne yazık ki raporlarını çünkü geç geldiler ve bende bekleyemedim.Ama gelenler heyecanla almayı ve bir an önce etipuflarını yemeyi düşünerek gittiler evlerine. :)

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Hocalarım.Çocuklarımın hepsine veremedim ne yazık ki raporlarını çünkü geç geldiler ve bende bekleyemedim.Ama gelenler heyecanla almayı ve bir an önce etipuflarını yemeyi düşünerek gittiler evlerine. :)
Bu tür aksiliklerin olmaması ve aynı anda verebilmeniz için benim uyguladığım şu yöntemi kullanabilirsiniz.

Velilerime o gün ile ilgili bir davetiye gönderir, saat bildirirdim.

Sınıfı, diğer sınıflardan sıra getirerek velilerin ve çocukların oturabileceği biçimde düzenlerdim.

okula gelişlerinde çocukları ile birlikte birer fotoğraflarını çekerdim.
Bütün veliler toplanıncaya kadar çocuk müzikleri açar, çocukların dans edecekleri, neşelenecekleri ortamı sağlardım. bu müzikler genelde şişman kral gibi birlikte hareket imkanı sağlayan müzükler olurdu. böylece sınıfta kargaşa değil, doğaçlama yapılmış güzel bir gösteri olurdu.:)

Daha sonra mini bir konuşma yapar, çocukların gelişimlerinden genel söz ettikten sonra tatilde yapmaları gerekenlerden, eve gönderilen dosyalardan bahsedip gelişim raporlarını birer birer verir, bir velinin de fotoğraf çekmesini isterdim.

Hepsi anı olarak kaldı.:icon14:

Ayşe86

Kayıtlı Üye
Çok orijinal ve çok güzel görünüyor :)

Aklına ve emeğine sağlık öğretmenim...

harika bir çalışma olmuş emeğinize sağlık.Ayrıca Emel öğretmenimin önerisini ben de deneyeceğim teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos