1. Sitemizin yazılımı değişmiş olup kullanıcı adı ile girişlerde başlangıçta sorun yaşanabilir , özellikle kullanıcı adında Türkçe Karakter olanlar. Giriş yapmak için kullanıcı adı yerine mail adresiniz ile giriş yapınız. Sorun yaşarsanız [email protected]'dan bana ulaşabilirsiniz.İbrahim ERDOĞAN
  Duyuruyu Kapat

Ana Ve Ara Renkler Draması

'Drama Etkinlik Örnekleri' forumunda Gizem Öğretmen tarafından 16 Ekim 2011 tarihinde açılan konu

 1. Gizem Öğretmen

  Gizem Öğretmen Moderator

  Katılım:
  13 Ekim 2011
  Mesaj:
  299
  Alınan Beğeniler:
  0

  Materyaller:Mavi kırmızı ve sarı renkli daire kolyeler


  Çocuklar 3'erli sıra olurlar,herkese bir renk kolye takılır ve hikaye anlatılır.
  Bir gün mavi hastalanmış evde yatıyormuş.Arkadaşı sarı havanın çok soğuk olmasına rağmen maviyi ziyarete gitmek için evden çıkmış.Kırmızı da maviyi ziyarete gidiyormuş,yolda karşılaşmışlar.Selamlaşıp konuşmuşlar.Bu sırada kolyelerin renkleri birleşmiş ve beraber gitmeye karar vermişler.Sonra da turuncu oluşmuş,mavinin evine gittiklerinde mavi iyileştiğini söylemiş.Maviyi önce sarı öper ve kolyeler yine birleşir yeşil oluşur.Sonra kırmızı öper ve kolyelerin birleşmesinden mor oluşur.

  Aradaki konuşmalar doğaçlama olur.


  ALINTI.
   

Bu Sayfayı Paylaş


 • Okul Öncesi

  OkulOncesi.net Yenilenen arayüzü ve yazılımı ile siz değerli öğretmenlerimizin kolay kullanımı için yeniledik. Cepten, tabletten her türlü cihazdan kolay erişim imkanı bulunmaktadır. Okul Öncesi etkinlikleri için doğru sitedesiniz.
 • OkulOncesi.net Reklam

  OkulOncesi.net reklam işlemleri için [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.