1. Sitemizin yazılımı değişmiş olup kullanıcı adı ile girişlerde başlangıçta sorun yaşanabilir , özellikle kullanıcı adında Türkçe Karakter olanlar. Giriş yapmak için kullanıcı adı yerine mail adresiniz ile giriş yapınız. Sorun yaşarsanız [email protected]'dan bana ulaşabilirsiniz.İbrahim ERDOĞAN
    Duyuruyu Kapat

Anaokulu öğretmen maaşları

'GÜNCEL EĞİTİM HABERLERİ' forumunda illy tarafından 26 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

1. illy

illy Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Herkese merhaba,
    Saat 9.00-16.30 çalışma saatleriyle özel bir anaokulunda ingilizce öğretmeni olarak görev alan ve Ankara'da yaşayan bir öğretmen aşağı yukarı aylık ne kadar maaş alır?
    Garip bir soru oldu belki ama özel anaokullarında ne kadar maaş verdiklerini bilmiyorum. Ve bu aralar iş görüşmem var. Görüşme esnasında 'ne kadar maaş düşünüyorsunuz?' sorusuna cevap olarak nasıl bir rakam söylemem gerekiyor? Daha önce ôzel anaokulunda çalışmış olan ya da çalışıyor olanınız var mı aranızda? Cevabınıza ihtiyacım var.
    Teşekkürler

2. illy

illy Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    **Çalışma saatlerinde düzeltme: 9.00 - 18.30

3. Emel Hoca

Emel Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba illy; İngilizce öğretmenleri Özel anaokullarında genelde kadrolu değil, ek ders ücreti karşılığında çalıştırılıyorlar. Siz tam günden bahsediyorsunuz bu nedenle genelde anaokulu öğretmeni kadar maaş verebilirler. Bu da 950-2000 TL arasında değişiyor.

Siz çalışmayı düşündüğünüz anaokulunuzun kurumsal olup olmadığına göre bir maaş isteyebilirsiniz.

Her şey gönlünüze göre olur inşallah.:)

Bu Sayfayı Paylaş

• Okul Öncesi

OkulOncesi.net Yenilenen arayüzü ve yazılımı ile siz değerli öğretmenlerimizin kolay kullanımı için yeniledik. Cepten, tabletten her türlü cihazdan kolay erişim imkanı bulunmaktadır. Okul Öncesi etkinlikleri için doğru sitedesiniz.
  • OkulOncesi.net Reklam

OkulOncesi.net reklam işlemleri için [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.