1. Sitemizin yazılımı değişmiş olup kullanıcı adı ile girişlerde başlangıçta sorun yaşanabilir , özellikle kullanıcı adında Türkçe Karakter olanlar. Giriş yapmak için kullanıcı adı yerine mail adresiniz ile giriş yapınız. Sorun yaşarsanız [email protected]'dan bana ulaşabilirsiniz.İbrahim ERDOĞAN
    Duyuruyu Kapat

Gelişim Gözlem Formu Doldurulmuş Örnekler (yeni programa göre)

'Gelişim Gözlem Dosyaları ve Formları' forumunda Handan Hoca tarafından 28 Eylül 2013 tarihinde açılan konu

1. Handan Hoca

Handan Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    2

Gelişim gözlem formu, çocuğun gelişim alanlarındaki gelişimine ilişkin gözlemlerimizi kaydetmemiz amacıyla hazırlanmıştır. Gözlem yapılan gün içinde hangi gelişim alanında kayda değer bir özellik varsa onu yazabilirsiniz. Her gün her gelişim alanıyla ilgili bir şeyler yazmak zorunda değilsiniz. Her çocuk için kendinize kolaylık olması için bu formdan çoğaltıp kullanabilirsiniz. Mesela Eylül-Ekim-Kasım ayına bir sayfa, Aralık-Ocak-Şubat ayına bir sayfa, Mart-Nisan-Mayıs-Haziran ayına bir sayfa. Fikir vermesi açısından bazı örnekler ekledim, güle güle kullanın...

Yazılar küçük görünüyor, bilgisayarınıza kaydedince rahatlıkla okuyabilirsiniz.

2. babam

babam Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ben ne yazık ki kaydedip çıktısını alamadım.

3. Handan Hoca

Handan Hoca Moderator

Alınan Beğeniler:
    2
    Sağa tıklayıp kaydet dediniz mi hocam?

4. suleogrt82

suleogrt82 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    çok teşekkürler bende nasıl dolduracağımı düşünüyordum bu çok iyi oldu

5. başaksaa

başaksaa Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Hocam çokk teşekkür ederim bende bir örnek arıyordum ...her ay her çocuğun bir gelişim alanını doldursak yeterli mi acaba ? anlatmışsınız ama sormak istedim teşekkür ederim ...

6. _mülteci_

_mülteci_ Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Teşekkür ederim bende bu formu bir türlü çözememiştim konu açacaktım ki siz imdada yetişmişsiniz :)

7. araggorn

araggorn Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    teşekkürler

8. özgen

özgen Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    YAZILAR HİÇ OKUNMUYOR NASIL KALİTELİ OLARAK İNDİREBİLİRİZ YARDIMCI OLURMUSUNUZ .

9. ayşe çelik

ayşe çelik Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    hocam gözlem gelişim raporu nette çok küçük gözükyo bana acil gerekıyo yardımcı olabılırmsnz

Bu Sayfayı Paylaş

• Okul Öncesi

OkulOncesi.net Yenilenen arayüzü ve yazılımı ile siz değerli öğretmenlerimizin kolay kullanımı için yeniledik. Cepten, tabletten her türlü cihazdan kolay erişim imkanı bulunmaktadır. Okul Öncesi etkinlikleri için doğru sitedesiniz.
  • OkulOncesi.net Reklam

OkulOncesi.net reklam işlemleri için [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.