1. Sitemizin yazılımı değişmiş olup kullanıcı adı ile girişlerde başlangıçta sorun yaşanabilir , özellikle kullanıcı adında Türkçe Karakter olanlar. Giriş yapmak için kullanıcı adı yerine mail adresiniz ile giriş yapınız. Sorun yaşarsanız [email protected]'dan bana ulaşabilirsiniz.İbrahim ERDOĞAN
    Duyuruyu Kapat

Kazanım Göstergelere Aylık Planda Yer Verme Durumu Çizelgesi

'Okul Öncesi Eğitim Programı Dökümanları' forumunda Musa BAL tarafından 25 Haziran 2013 tarihinde açılan konu

1. Musa BAL

Musa BAL Administrator

Alınan Beğeniler:
    1

Kazanım Göstergelere Aylık Planda Yer Verme Durumu Çizelgesi

2012 yılında değişen yeni okul öncesi eğitim programında yıl içinde aylık olarak yapılacak olan planlarda kazanım ve göstergeleri hangi aylarda aldığımızı işaretlememiz için MEB Okul Öncesi Eğitim Program Hazırlama Komisyonu tarafından hazırlanan Kazanım Göstergelere Aylık Planda Yer Verme Durumu Çizelgesini İNDİR

Anahtar Kelimeler:
    Kazanım ve Göstergelerine Aylık Planda Yer Verme Çizelgesi
    Aylık Planlarda kazanım göstergeler

Bu Sayfayı Paylaş

• Okul Öncesi

OkulOncesi.net Yenilenen arayüzü ve yazılımı ile siz değerli öğretmenlerimizin kolay kullanımı için yeniledik. Cepten, tabletten her türlü cihazdan kolay erişim imkanı bulunmaktadır. Okul Öncesi etkinlikleri için doğru sitedesiniz.
  • OkulOncesi.net Reklam

OkulOncesi.net reklam işlemleri için [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.